Autori

Numele, prenumele Poziţia Comisia Instituţia Funcţia Email Telefon GSM Skype
Ambroci Tatiana Preşedinte Biblioteci de colegii şi şcoli profesionale ambrocitatiana7@gmail.com 739200
Avasiloaie Rodica Preşedinte Biblioteci universitare Biblioteca AMTAP Director rodica.avasiloaie@gmail.com
Bejan Eugenia Membru Formare profesională continuă BNC „Ion Creangă” Director adjunct bejemd@bncreanga.md 229556
Butucel Elena Preşedinte Biblioteci publice butucel.hasdeu@gmail.com 069011097
Caneev Lolita Membru Cultura informaţiei BNC „Ion Creangă” Şef secţie lolita_caneeva@mail.ru
Cechirlan Ana Membru Comunicare Biblioteca Republicană Ştiinţifică Agricolă a UASM Director adjunct a.cechirlan@uasm.md 432592 069098520
Cheradi Natalia Preşedinte Politici, advocacy şi fundraising Biblioteca Ştiinţifică ASEM Director adjunct cheradi@lib.ase.md 402964
Coblean Olesea Membru Formare profesională continuă Catedra Biblioteconomie şi Asistenţă Informaţională USM Lector coblean.olesea@gmail.com 577546
Cojocaru Irina Membru Comunicare Bons Offices SRL Merceolog irina@bons.md 500895 079474016
Condrat Ruslan Membru Comunicare Academia „Ştefan cel Mare” Şef secţie ruslan.condrat@gmail.com 733207 078530376
Corghenci Ludmila Membru Formare profesională continuă; Comunicare; Cultura informaţiei DIB ULIM Director adjunct lcorghenci@ulim.md 212418
Coşeri Tatiana Preşedinte Management şi parteneriate BM „B. P. Hasdeu” Director adjunct tcoseri@hasdeu.md 278592
Cozonac Renata Preşedinte Comunicare Camera Naţională a Cărţii Director adjunct abrm.moldova@gmail.com 295916 079543005 060881970 bookchamber.md
Franţuz Iustina Membru Cultura informaţiei DGETS Chişinău Specialist principal tertea@mail.ru 234975
Ghenghea Georgeta Membru Management şi parteneriate Biblioteca Tehnico-Ştiinţifică a UTM Director adjunct gghenghea@mail.ru 509971
Gherman Nina BM „Eugen Coşeriu”, Bălţi bibliobalti@gmail.com 023123459 023126073
Gonţa Maria Membru Management şi parteneriate BM „B. P. Hasdeu” Şef secţie maria@hasdeu.md 221697
Hanganu Aurelia Membru Politici, advocacy şi fundraising Biblioteca Ştiinţifică Centrală „Andrei Lupan” Director library@asm.md 727401
Harjevschi Mariana Preşedinte ABRM BM „B. P. Hasdeu” Director General mharjevschi@yahoo.com 221231
Kiriakov Mariana Membru Politici, advocacy şi fundraising mkiriakov@yahoo.com 079403241
Kulikovski Lidia Membru Formare profesională continuă BM „B. P. Hasdeu” dr., conf. univ. kulikovski.hasdeu@gmail.com 223360
Mamaiscaia Cristina Membru Management şi parteneriate Filiala „Maramureş” a BM „B. P. Hasdeu” Director mamaiskaia@gmail.com 248622
Mariţoi Tatiana Membru Comunicare Camera Naţională a Cărţii Bibliograf abrm.moldova@mail.ru 295731
Martin Eugen Membru Politici, advocacy şi fundraising MoldData ÎS Manager Marketing eugen.martin@molddata.md 544967
Mustaţă Galina Preşedinte Consolidare teritorială şi leadership Biblioteca Publică Raională Ştefan Vodă Director musteatsagalina@mail.ru 024225211
Nezalizova L. LT „M. Coţiubinski”, Chişinău Bibliotecar 079720239
Nicuţă Ina Membru Management şi parteneriate Biblioteca Ştiinţifică ASEM Specialist principal inanic@rambler.ru 402964
Osoianu Vera Membru Formare profesională continuă BNRM Director adjunct vera_osoianu@yahoo.com 240443
Poia Veronica Membru Cultura informaţiei DGETS Ungheni Specialist principal 023626917
Railean Elena Membru Politici, advocacy şi fundraising Biblioteca Ştiinţifică ASEM Specialist principal marketol@lib.ase.md 402940
Susarenco Ala Membru Politici, advocacy şi fundraising Biblioteca Ştiinţifică ASEM Şef secţie alas95725@yahoo.com
Tcaci Lilia Preşedinte Cultura informaţiei BNC „Ion Creangă” Director adjunct litcaci@gmail.com 229556
Timuş Angela Membru Comunicare Biblioteca Ştiinţifică Centrală „Andrei Lupan” Director adjunct angelas.timus@gmail.com 735760 068307095 timus_angela
Ţurcan Nelly Preşedinte Formare profesională continuă Catedra Biblioteconomie şi Asistenţă Informaţională USM dr., conf. univ. tsurcannelly@gmail.com 577546
Tutun irina Membru Cultura informaţiei BM „B. P. Hasdeu” Bibliotecar principal tutunirina@gmail.com  464944
Ţveatkova Svetlana LT „H. Botev, s. Valea Perjei, Taraclia Şef bibliotecă czvyatkova@mail.ru 029147367 060357202
Vatamanu Maria Membru Cultura informaţiei Biblioteca Ştiinţifică ASEM Şef secţie mvataman@lib.ase.md 402950
Zavtur Natalia Membru Management şi parteneriate Catedra Biblioteconomie şi Asistenţă Informaţională USM Lector superior zavturnatalia@mail.ru 577546
Reclame

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s